קמחי אורי-ה  
תאורה מעוצבת


חיפוש :

שאלות מנחות לבחירת גופי תאורה


לידיעתכם גופי התאורה הם מרכיב בסיסי שלפיו ניתן לקבוע את אופיו של הבית בעיצוב הבית , בין אם ליצור אוירה מיוחדת , סגנון בית , או פינה מעוצבת שתשדרג את הבית מבחינה עיצובית .


אם לקחתם אדריכל ? או מעצב פנים ? , בוודאי הוא ישאל אתכם את השאלות המנחות לפני שמגיעים לאולם התצוגה על מנת לבחור את גוף התאורה הנכון שיעשה את העבודה שאליה כוונתם.


השאלות שאמורות להישאל הם


א .מידות חלל החדר? ,על מנת לקבוע מה עוצמת האור הנדרשת לכסות את חלל זה.  


ב .האם החדר מואר באור טבעי ? , מחלונות או פתחי תאורה שונים שקיימים בבית ? ,זאת על מנת לבדוק את רמת ההארה הנדרשת בחלל גם בשעות היום במידה ונדרש.


ג .מה מטרת התאורה באותו חלל , האם התאורה צריכה לקבוע אוירה , או , האם התאורה צריכה להיות תאורת עבודה בהירה וחזקה.


ד. מה גוון הצבע השולט באותו חלל ? , האם הוא כהה ? האם הוא בהיר ? , לידיעה לשם החזרת תאורה , למשל לדוגמא חדרים הבנויים מעץ  כהה ומשטחים כהים, מכל סוג שהוא . שלא מקבלים החזרי הארה מגוף התאורה לעומת משטחים לבנים או בהירים, שמחזירים את האור בצורה טובה , וגורמים להארת החדר בעוצמה מקסימלית.


ה .   איזה סגנון רוצים להפוך את החלל , האם סגנון עיצוב מודרני בר קווים נקיים  ? , האם  סגנון בית כפרי בעל צבעים חמים והרבה חומרים טבעיים ? , האם סגנון תעשייתי עם קווים ישרים ותאורה ממוקדת ?.


וזאת בשביל להגיע לאזור גופי התאורה באולם התצוגה שמשקפים את הסגנון שבחרתם.


לדוגמא :


בסגנון המודרני יבחרו גופי תאורה מאוד מינימליסטים , בעלי קווים שטוחים וישרים לרוב במרקם צבע לבן , או אפור .


בסגנון בית כפרי יבחרו גופי תאורה עשויים חומריים טבעיים לרוב יציקות פליז (שהמתכת בגוון זהב )  , או זכוכיות  בכל מיני סגנונות חוזרים שפקדו את שנו ה40 50 ו ה 60 עם הרבה קווים עגולים , ו חריטות שונות על הזכוכית.


בסגנון תעשייתי ישנם מרכיבים עם תאורה ממוקדת כמו ספוטים ממוקדים עם זוויות הארה מיוחדות שמשולבות משחקי אור וצל . ובנוסף ישנם גופי תאורה שעשויים מבטון שמייצרים אוירה תעשייתית . ישנם גופי תאורה שמכוונים בתוך הנמכות גבס , שקועים  וגופי תאורה בחיתוכי לייזר לסלונים ולפינות אוכל.


לאחר שעברתם על השאלות הנ"ל והרכבתם  את אופי החלל אותו תרצו ליצור , אתם מוזמנים להגיע אלינו לאולם התצוגה ברחוב האומנות 14 נתניה ואנו נמליץ לכם על גופי התאורה המושלמים עבורכם.


אם התקשיתם במקצת ותרצו הכוונה בעיצוב התאורה בבית צרו עמנו קשר


בטלפון 09-8619959 , ונשמח לקבוע אתכם פגישה אשר תכוון אתכם לתכנון התאורה המושלם עבורכם.שלכם באהבה, משה קמחי, מחנות  קמחי אורי-ה תאורה מעוצבת ברחוב האומנות 14 נתניה

טואול בניית אתרים