חנות תאורה בנתניה

בס"ד

כשמחפשים חנות תאורה שתרכז עבורך גופי תאורה לבית , גופי תאורה לגינה , גופי תאורה למשרד .
יש לכם מי שיאיר לכם את הדרך...

חנות תאורה בנתניה בשם קמחי אורי-ה תאורה מעצבת.
חנות תאורה בנתניה זו מרכזת בתוכה גופי תאורה צמודי תקרה , גופי תאורה תלויים , גופי תאורה לצד מיטה , גופי תאורה לקיר , מנורות עומדות , גופי תאורה מוגנים לגינה ולחצר , ספוטים לפסי צבירה , פרופילים מוארים וכו".
כמו כן אנו מציעים לכם לפני שניגשים לחנות תאורה , עליכם להיות מוכנים עם נתונים מסוימים שיעזרו לכם לעשות את הבחירה המושלמת עבורכם בבחירת גופי התאורה.
מס נקודות המאור -ראשית עליכם לרשום את מספר נק המאור הקיימות אצלכם אותן אתם צריכים למלא בגופי תאורה , או , תוכנית תאורה. אם אין לכם תוכנית תאורה שנבנתה על ידי מעצב / אדריכל . ניתן גם לבוא עם תוכנית חשמל ואנו בקמחי אורי-ה תאורה מעוצבת בנתניה , נעזור לכם למקם את הנק על פי צרכי הלקוח.
סגנון רצוי -לאחר שיש לנו את כתב הכמויות של גופי תאורה , נגשים לבחירת סגנון על פי הריהוט הקיים בבית או במידה ואין ריהוט בוחרים סגנון על ידי מספר שאלות אשר מבררות את הסגנון שאליו נמשכים הלקוחות.
הכוונה לגופי תאורה - כאשר מכוונים את הלקוח לגופי התאורה אנו מבררים את גודל החלל (אורך רוחב וגובה).
ועל פי ידיעתנו המקצועית אנו מכוונים גופי תאורה אשר מאירים בכמות לומין מספיקה לכל חלל , כמו כן אנו מתחשבים בגילו של הלקוח , שהרי ככל שמתבגרים הראיה נחלשת והאדם צריך אור חזק יותר על מנת לא לאמץ את העניים.
חשוב מאוד לעשות בחירה של גופי תאורה בצורה מקצועית בכדי להגיע להרמוניה עם סגנון הבית והפקת תאורה נכונה לכל חלל לפי צורכי הלקוח.
אצל קמחי אורי-ה תאורה מעוצבת ברחוב האומנות 14 אזוהת חדש נתניה , תקבלו יעוץ והכוונה מקצועי לגופי תאורה על מנת שתגיעו לתוצאות הטובות ביותר עבורכם. האור שלכם הוא הצלחה שלנו.
נשמח לראותכם אצלנו בחנות תאורה בנתניה
הטלפון שלנו ליצירת קשר : 098619959
עד כאן מאמר קצר לבחירת גופי תאורה .
טואול - בניית אתרים