ליאת אלנבוגן אדריכלות ועיצוב

המשרד מתמחה בתכנון ועיצוב בתים פרטיים, דירות, שיפוצים וסטיילינג. כמו כן, בתכנון ועיצוב דירות יוקרה לצד עיצוב ושדרוג דירות להשכרה.

בתהליך משותף ובדיאלוג עם לקוחותיי, כל הצרכים, אורח החיים הרצוי והחלומות, נרקמים לכדי בית מדיוק ויחודי.בתהליך העבודה אני מקפידה על לוחות זמנים ומסגרת תקציב, ושמחה להמליץ על אנשי מקצוע מעולים מתוך הכרות ועבודה משותפת.

 הקשר שלי עם קמחי אורי-ה תאורה מעוצבת הוא תמיד מהנה ומוצלח מאוד!

 החנות מספקת את כל החבילה, מיעוץ מקצועי ויצירתי, דרך מגוון נהדר של גופי תאורה, עמידה בלוחות זמנים ושירות אישי ואדיב.                                                                          ממליצה בחום! 


לפרטים נוספים התקשרו : 0544998348 ליאת אלנבוגן פלד   

בטי שמבירו מעצבת פנים

בטי שמבירו שהחלה את דרכה באהבה אין סופית לעיצוב, בעלת משרד לתכנון, עיצוב פנים והום סטיילינג בוילות, בתים פרטיים, דירות קבלן והשבחת נכסים, ובעלת מוניטין מעל עשור בתחום. לדיברי בטי :"ליווי פרויקט מצריך עבודה משולבת עם הלקוח ועם בעלי המקצוע השונים, כאשר הבנה והקשבה הינם אבני דרך להצלחה.                                                                   


הקשר שלי עם קמחי אורי-ה תאורה מעוצבת  הוא בזכות מגוון שיש בתאורה הטכנית שמאוד חשובה היום בעיצוב הבית ובהדגשת פרטים    בחלל , בנוסף הטאץ הנכון בבחירת גופי תאורה דקורטיבים לאולם התצוגה באופן שמבדיל את קמחי אורי-ה תאורה מעוצבת משאר אולמות התצוגה בכלל. מאוד קל לבחור את גופי התאורה , יחד עם זאת ההכוונה המקצועית שיש בחנות כובשת כל לקוח .בהחלט המחירים מעולים בהתאם לאיכות . אני ממליצה על קמחי אורי-ה תאורה מעוצבת  לבית מואר במיוחד.                                                         

בטי שמבירו מעצבת פנים לפרטים נוספים התקשרו 0522907590  

טואול - בניית אתרים